KHL: Radivojevič si pripísal bod za asistenciu pri prehre proti Metallurgu

03.12.2012 Celý región

Moskva 3. decembra (TASR) - V prvom pondelňajšom zápase KHL prehrali hokejisti Barysu Astana na domácom ľade s Viťazom Čechov 3:5. Hostia, ktorí sa v Západnej konferencii usilujú o prienik medzi osmičku najlepších, sa v gólovej prestrelke v prvej tretine dostali do vedenia a v ďalších dvoch si ho postrážili.

Štvrté víťazstvo v rade zaknihovali hráči Severstaľu Čerepovec, ktorí zdolali domáci Avangard Omsk 2:1 po predĺžení. Spartak Moskva v gólovo úrodnom zápase nestačil na Metallurg Magnitogorsk, ktorému podľahol 4:7. V drese zdolaných si bod za asistenciu pripísal slovenský útočník Branko Radivojevič.

sumáre pondelňajších zápasov KHL:

Barys Astana - Viťaz Čechov 3:5 (2:3, 1:1, 0:1)
Góly: 2. Boyd, 8. Spiridonov, 36. Bochenski - 3. Markov, 4. Koroľuk, 17. Panarin, 26. Selezňuk, 50. Timkin

Avangard Omsk - Severstaľ Čerepovec 1:2 pp (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 15. Siomin - 56. Šipačjov, 62. Berdnikov

Jugra Chanty-Mansijsk - Dinamo Minsk 5:7 (2:3, 2:2, 1:2)
Góly: 18. Skorochodov, 20. Bocharov, 33. Skorochodov, 34. But, 51. Krysanov - 3. Pavelski, 3. Laine, 7. Kulakov, 25. Pavelski, 40. Staš, 48. Murphy, 59. Irgl

Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskva 7:4 (3:3, 3:1, 1:0)
Góly: 4. Antipin, 5. Antipin, 17. Kazionov, 22. Kazionov, 32. Mozjakin, 38. Mozjakin, 57. Malkin - 16. Budkin (RADIVOJEVIČ), 16. Chochlačev, 17. Ankudinov, 39. Bušujev

Traktor Čeľabinsk - Dinamo Riga 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Góly: 14. Kosticyn, 46. Panov, 60. Quint - 43. Poreys

Avtomobilist Jekaterinburg - Donbass Doneck 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
Góly: 7. Gusev, 19. Triamkin, 50. Jemelejev - 21. Kočetkov, 52. Pettersson, 52. Fedotenko, 58. Wilson